Plytelių klijavimas Klaipėdoje

Norintiems atnaujinti savo namus, nesvarbu, ar aplinka tiesiog pabodo, ar natūraliai nusidėvėjo, siūlome plytelių klijavimo paslaugas Klaipėdoje. Darbus atliekame kokybiškai ir nebrangiai, klijuojame įvairių rūšių plyteles, įvairios paskirties patalpose.

Tik nepatyrusiam žmogui plytelių klijavimas gali pasirodyti paprastas užsiėmimas. Žinių dažniausiai stinga renkantis plyteles pagal jų savybes, bei sprendžiant, kokį kiekį įsigyti. Ar žinojote, kad plytelių visada reikia įsigyti daugiau nei planuojamas jomis klijuoti plotas? Arba, kad plytelių, skirtų sienoms ant grindų klijuoti negalima, kita vertus grindų plytelės sienoms naudoti tinka.

Plytelių klijavimas pradedamas įsitikinant, kad paviršius kuo lygesnis ir įdedant kuo daugiau pastangų jį išlyginti. Įvairūs iškilimai lemia, kaip ilgai plytelės tarnaus – kuo nelygumai ryškesni, tuo didesnė tikimybė, kad prireiks visai nedaug laiko, kad plytelės imtų skilinėti.

Plytelių klijavimas Klaipėdoje mūsų komandos atliekamas profesionaliai ir kaip įmanoma labiau taupant Jūsų brangų laiką. Dažniausiai patalpos, kurias tenka klijuoti plytelėmis, būna nelygių išmatavimų, sienos skirtingos ir kreivos, o ypač senesnės statybos pastatuose, tad visada patys pasirūpiname visa reikalinga technika, kurios prireiks pjaustyti plyteles.

Jums pageidaujant, atsakingai parinksime medžiagas – būtina žinoti, klijus reikia įsigyti atsižvelgiant ir į grindų tipą (pavyzdžiui, jei grindys šildomos, joms skirti būna specialūs klijai) ir  į asmeninius poreikius, mat kartais esant tam tikroms aplinkybėms, tenka naudotis išklijuotais paviršiais ypač greitai. Tokiu atveju reikia rinktis greitai stingstančius klijus.

Užsakovams pageidaujant, galime pasirūpinti reikalingų medžiagų įsigijimu ir pristatymu į namus. Plytelių klijavimas Klaipėdoje atliekamas vonios, tualeto kambariams, taip pat balkonams, židiniams, mielai pasirūpinsime ir plytelėmis virtuvėje ar prieškambaryje.

„Remontas Klaipėdoje“ komanda pasirūpins visais plytelių klojimo pasiruošimo darbais. Pašalinsime senas plyteles, išlyginsime, nutinkuosime paviršius, nugruntuosime taip pat, pasirūpinsime hidroizoliacijos dengimu.

Kokybiški  plytelių klijavimo darbai Klaipėdoje vykdomi visus metus! Jums tereikia susisiekti su mumis, nurodytais kontaktais, arba užpildyti užklausos formą čia, o mes su Jumis susisieksime. Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs ir kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę plytelių klijavimo patirtį. Visi remonto darbai atliekami tik Klaipėdos mieste arba jo apylinkėse.

Plytelių klijavimas:

įgyvendinti projektai

Remontas, vidaus apdaila Klaipėdoje
Remontas Klaipėdoje © Sukūrė Persė